משלוח חינם בקניה של 250 ש”ח

כתובת לאיסוף עצמי: ראשון לציון, רח’ תרמ”ב 20   |  טל: 054-6205159

תקנון

תקנון זה מהווה חוזה בין הקונה לבין המוכר . בעת ביצוע  קניה בחנות מהווה הקונה הסכמה לכל סעיפי התקנון 

 

החנות : "רובי סגל מוצרי שיער " חנות אינטרנט למוצרי תמרוקים ומוצרי חשמל לעיצוב השיער בכתובת תרמ"ב 20 ראשון לציון ע.מ 304366263

 

  

1. כל הזמנה באתר תישלח תוך עד 3 ימי עסקים ותגיע ללקוח תוך 3-7 ימי עסקים(מרגע התשלום)

2. המשלוח ישלח לקונה על פי הפרטים שנמסרו באתר בעת ההזמנה. אנה הקפידו למלא פרטים נכונים. במידה וימסרו פרטים שגויים אין הנהלת החנות מתחייבת לכך שהמשלוח יגיע לקונה. אם מוצר יוחזר לחנות בעקבות מסירת פרטים לא נכונים יחויב הקונה בדמיי משלוח (גם אם זה מוצר עם משלוח חינם מכיוון והחנות תמיד משלמת דמיי שליחות לחברת משלוחים)ובדמי טיפול.

3. בכל קניה שלקוח בוחר להחזיר את המוצר מכל סיבה שהיא החזרת המוצר היא באחריות הלקוח ועל חשבון הלקוח בלבד לכתובת תרמ"ב 20 ראשון לציון.

4. בכל מקרה של החזרת מוצר במידה והנהלת החנות תחזיר את התשלום ללקוח ישלם הלקוח דמיי משלוח מלאים גם אם המוצר שקנה היה במסגרת מבצע "משלוח חינם" (מכיוון ובכל מקרה החנות משלמת דמיי משלוח גם במקרה של מוצר במשלוח חינם)

5. אין הנהלת החנות אחראית על טיב המוצר. האחריות על כך היא על היבואן\יצרן בלבד. בעת קבלת המוצר מתבקש הלקוח לבדוק את טיבו של המוצר ובמידה ונמצא פגם יש להודיע על כך לחנות בטלפון 037363336 ואם ימצא שהלקוח צודק המוצר יוחלף במוצר זהה.

6. החזרת מוצרי תמרוקים תתבצע במקרה שהמוצר עדיין ארוז באריזתו המקורית שלא נפתחה, ניתן לבטל את העסקה תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, אם מחיר המוצר עולה על 50 ₪ והוא לא נפגם על ידי הצרכן. דמי הביטול עומדים על 5% ממחיר המוצר או 100 ₪ לפי הנמוך מביניהם ולכך יש להוסיף דמיי משלוח  החלים על הקונה גם במקרים של "מבצע משלוח חינם" ישלם הקונה דמיי משלוח . במקרה והמוצר נקנה באיסוף עצמי אז כמובן שדמיי המשלוח לא ישולמו.

7. החזרת מוצרי חשמל תבוצע באריזתם המקורית בתנאי שלא נעשה שימוש במוצר והאריזה שלמה ללא כל פגם (כולל עטיפות של היצרן ,קרטון וכו) החזרה של עד 14 יום מיום קבלת המוצר. ההחזרה באחריות הקונה לכתובת החנות . דמי הביטול עומדים על 5% ממחיר המוצר או 100 ₪ לפי הנמוך מביניהם ולכך יש להוסיף דמיי משלוח  החלים על הקונה גם במקרים של "מבצע משלוח חינם" ישלם הקונה דמיי משלוח . במקרה והמוצר נקנה באיסוף עצמי אז כמובן שדמיי המשלוח לא ישולמו.

8. כל המידע המופיע באתר לגבי המוצרים השונים הינו מידע כללי של היצרן/יבואן של המוצר , אין לראות במידע זה מידע רפואי או המלצה רפואית. אין לראות במידע שבאתר הבטחה לתוצאה , האתר לא יהיה אחראי  לכל נזק שיגרם למשתמש כתוצאה מקניה והסתמכות על מידע מהאתר .

9. כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים של האתר הם של בעלי האתר בלבד

10. הנהלת החנות תעשה את המיטב בכדי שכל מחירי מוצרים המוצגים באתר יהיו נכונים אך אם הנהלת החנות תראה כי נפלה טעות במחיר המפורסם של מוצר באתר רשאית הנהלת החנות ליידע על כך את הקונה ,לתקן את המחיר באתר ולתת ללקוח את הבחירה אם לבטל את העסקה או לשלם את המחיר המתוקן

 

התקנון עודכן ב 26.02.19 והנהלת הלנות רשאית לשנות את התקנון בכל עת על פי הצורך.

 

רובי סגל וההנהלה מאחלים לכם קניה מהנה . אנחנו נעשה את המיטב לתת לכם את השירות הכי טוב ומכל הלב.

טואול - בניית אתרים